Главная страница Мой профиль Регистрация Выход Вход
Рады вас видеть на нашем форуме) Гость | RSS
WMlink.ru - рекламный брокер
plenty of fish.com contador de visitas счетчик посещений

Главная страницаФорумФотоальбом Вход
>>> Добавлены Новые Фотографии-2012 года(раздел обновлён) <<<
:::Лучшие предложения в КИЕВЕ::: 50Мб\с-50грн.> crazy.net.ua ))) 100Мб\с-75грн.> crazy.net.ua; mezaline.net ))) 1Гб\с-120грн.> comfortnet.com.ua )))
>>> Самый большой каталог.Более 2500 провайдеров на сайте <<<
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум Интернет Провайдеров Киева Украины Молдовы Белоруссии » обо всём интересном что есть в интернете и не только » Украинский Бизнес и Политика » Ющенко: Я ніколи не був і не буду хохлом
Ющенко: Я ніколи не був і не буду хохлом
internetДата: Четверг, 16.04.2009, 22:19 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администратор сайта
Сообщений: 2004
Награды: 3
Статус: Offline

Президент України Віктор Ющенко в інтерв'ю Коммерсантъ-Україна розповів, у чому полягає місія президента.

"Сьогодні нації потрібні державні діячі, які говоритимуть те, що я говорю зараз. Можливо, люди не зрозуміють їх сьогодні. Можливо, навіть через п'ять років їх не зрозуміють. Але прийде час, і до них повернуться", - заявив Ющенко.

За словами Президента, для того, щоб зробити з народу державу, націю, треба говорити про історію.

"Ми повинні пам'ятати, що у нас є материнські мова, гімн, які слід поважати і співати, що у нас повинна бути повага до свого прапора. Хоч одна людина в державі повинна про це говорити, подобається це вам чи не подобається", - підкреслив Глава держави.

Крім того, за словами Президента, Україна вже чотири роки живе в умовах свободи слова.

"Так, ми ще не досягли кінця шляху, але у нас є прогрес. Друге досягнення - свобода вибору, основа демократичного суспільства. Озирніться, за останні роки ми провели дві позачергові виборчі кампанії. Обидва рази на виборах перемогла опозиція, і обидва рази спостерігачі визнали ці вибори чесними. А згадайте, що було п'ять років тому! Я тоді дороги не знав на центральне телебачення", - заявив газеті Президент.

Відповідаючи на запитання про те, чи побоюється Ющенко, що з приходом іншого президента буде відступ у демократизації суспільства, Президент зазначив, що це не його проблема.

"Це ваша проблема! Ця проблема - у тебе, і у 47 мільйонів інших українців. Пробач, що я перейшов на ти, просто хочу, щоб мене сприйняла кожна людина, яка це читатиме. Якщо ти увірував, що є краща модель, - будь ласка. А я пожертвував достатньо, щоб досягти тих цінностей, в які вірю", - заявив Президент.

Він підкреслив, що чотири роки говорив про ці цінності і п'ятий рік говорить. "Дасть бог - буду і шостий, і сьомий, і десятий говорити", - додав Ющенко.

Водночас, він зазначив, що не ставить перед собою завдання сподобатися нації.

"Вдумайтесь, мені 55 років, я був головою Центробанку, був прем'єр-міністром. У мене є цінності, з якими я помру. Незалежно від того, зрозуміє мене нація чи ні, я буду розповідати про покоління українців, яких закатовано, замучено", - підкреслив Глава держави. У цьому, за його словами, полягає місія Президента України.

"Знаєте, я ніколи не був і не буду хохлом, ніколи не був малоросом і ніколи ним не буду. Якщо мені потрібно буде другу дозу діоксину прийняти, я це зроблю, не відмовлюся. У мене п'ятеро дітей, і я хочу, щоб у мене була можливість сказати їм: "Я передав вам Україну кращою, ніж я її отримав", - резюмував Президент.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко в інтерв'ю Коммерсантъ-Україна заявив про те, що балотуватиметься на пост глави держави.

 
Форум Интернет Провайдеров Киева Украины Молдовы Белоруссии » обо всём интересном что есть в интернете и не только » Украинский Бизнес и Политика » Ющенко: Я ніколи не був і не буду хохлом
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

free counters
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100