Главная страница Мой профиль Регистрация Выход Вход
Рады вас видеть на нашем форуме) Гость | RSS
WMlink.ru - рекламный брокер
plenty of fish.com contador de visitas счетчик посещений

Главная страницаФорумФотоальбом Вход
>>> Добавлены Новые Фотографии-2012 года(раздел обновлён) <<<
:::Лучшие предложения в КИЕВЕ::: 50Мб\с-50грн.> crazy.net.ua ))) 100Мб\с-75грн.> crazy.net.ua; mezaline.net ))) 1Гб\с-120грн.> comfortnet.com.ua )))
>>> Самый большой каталог.Более 2500 провайдеров на сайте <<<
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум Интернет Провайдеров Киева Украины Молдовы Белоруссии » обо всём интересном что есть в интернете и не только » Футбол, Бокс, Формула-1, Хоккей » Лига Европы. Карпаты-Львов – Боруссия(Д)-Германия 3:4 (1тур 16.09.2010г.)
Лига Европы. Карпаты-Львов – Боруссия(Д)-Германия 3:4
internetДата: Пятница, 17.09.2010, 09:32 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администратор сайта
Сообщений: 2004
Награды: 3
Статус: Offline
Лига Европы. "Карпаты" - "Боруссия" (Дортмунд) 3:4. Украденное счастье

Голы: Голодюк 44, Кополовец 52, Кожанов 78 - Шахин 12 (пен.), Гетце 27, 90+2, Барриос 87

Карпаты: Тлумак, Милошевич, Тубич, Годвин, Кожанов (Чечер 90+1), Зенев, Петровский, Худобяк, Голодюк, Вильям (Кополовец 13), Авелар

Боруссия Д: Вайденфеллер, Суботич, Бендер (Антонио 80), Нури Шахин, Хуммельс, Барриос, Гросскройц (Левандовски 64), Кагава (Блащиковски 64), Овомойела, Шмельцер, Гетце

Предупреждения: Тлумак 12, Годвин 45, Кополовец 85, Петровский 90 - Хуммельс 25, Левандовски 68

Було б непогано, якби наші команди програвали у єврокубках на рідних стадіонах раз на 40 років. От «Карпати», наприклад, на «Україні» (тоді ще «Дружбі») вперше поступилися 16 вересня 1970 року. Вдруге, і поки востаннє, 16 вересня 2010 року. Рекордна статистика, щонайменше. А якщо без жартів, то навіть за таку поразку не соромно. Прикро, але не соромно. «Карпати» могли виграти. Причому цілком реально. Могли і з більшим рахунком програти, якби гравці «Боруссії» були трохи влучніші, а Тлумака вже вкотре не виручали його вірні друзі. Не захисники, а штанги з перекладинами. У цей дивний вечір «Карпати» познайомилися з суворою європейською реальністю, зрозуміли, що тут не пробачать навіть секундної розслабленості. Але окрім негативу, гравці «зелено-білих» зрозуміли, що виграти чи принаймні вигравати, можна навіть в таких іменитих суперників. Для цього просто треба гризти газон.

На першу гру групового етапу Ліги Європи «Карпати» вийшли у такому складі: Тлумак у воротах; на правому фланзі Федецького замінив Петрівський, у центрі Тубіч з Мілошевічем, ліворуч Авелар. У середині поля трійка хавів: Годвін, Голодюк та Худоб’як; і трійка в атаці – Кожанов з Зеньовим на краях, Батіста попереду.

Юрген Клопп виставив такий склад: Вайденфеллер у воротах; квартет оборонців Овомоєйла, Хуммельс, Суботіч, Шмельцер; пара опорників Бендер та Шахін; трійка атакувальних завбеків: Гросскройц, Кагава та Гьотце, і у напді парагваєць Барріос.

Відразу помітне бажання Батісти. За першу хвилину він двічі фолить у боротьбі за м’яч, а вже за мить, отримавши пас на хід, опиняється перед воротами. Спершу він кладе оборонця, потім пробиває – рятує кіпер. «Карпати» продовжують в такому ж ритмі, змушують німців помилятися і вибивати м’яча в аут. Але у спробі дістати м’яча в повітрі, Батіста травмується. Моментально руйнуються усі тактичні схеми, «Боруссія» проводить швидку і красиву атаку: Барріос тікає від Мілошевіча і після підніжки з боку останнього падає на газон. Пенальті. Крім того, суддя показав Тлумаку попередження, хоч той форварда і не чіпав. Удар у верхній кут – Шахін відкриває рахунок.

«Карпати» намагаються оговтатися від голу і від перестановки. Зеньов перейшов у центр нападу, Кополовець зайняв лівий фланг. Поки господарі розбиралися що до чого, Барріос з Гьотце вдруге розривають львівську оборону, і «молода надія німецького футболу» (так кажуть про Гьотце) спокійно відправляє сферу повз Тлумака. 0:2 – і «Боруссія» зупинятися не збирається. Німці спокійнісінько контролюють м’яча, у них вдаються ефектні передачі в один дотик. Як тільки з круглим опиняється Худоб’як чи Голодюк, на них відразу ж налітає чорно-жовта зграя. Ні дихнути, ні прийняти, що вже говорити про те, щоб якийсь гольовий момент створити? І тут виникає думка – бракує на полі Батісти з його бажанням і габаритами. Зеньову дуже важко. М’яч низом до нього практично не доходить, а верхова боротьба це явно не його козир. Десь в тіні оборонців загубився і Кополовець. На правому краю намагався боротися Кожанов, але контратаки ніяк не вдавалися. Стадіон понуро затих, час від часу засвистуючи німецьких фанатів, які вже співали переможні пісні.

«Карпати» по трохи починають переходити поле більшими силами. Не все вдається, але вже десь можна розгледіти, що безнадійними господарі не виглядають і здаватися не будуть. Так і є – Петрівський переводить м’яча на лівий фланг, Кополовець скидає його у боротьбу, але Зеньов зміг сяко-тако відпасувати на вільного Голодюка, який з усієї сили вперіщив м’яча у ворота. Є гол у роздягальню і є надія на краще.

І тут з’явилася нова думка. «Карпати» вже стільки разів протягом цього року, вели у рахунку, а потім втрачали контроль, ініціативу, і, зрештою, перемогу. Чому б не спробувати перевернути усе з ніг на голову і не використати свої ж помилки собі ж на користь? Вже зі стартових хвилин вони взялися за роботу – Зеньов здійснив кілька невдалих спроб вийти сам на сам, у центрі поля карпатівці більш-менш потоваришували з м’ячем, почали вдаватися передачі, з’явилася думка у грі. Але попри усе це, гол забили абсолютно курйозний. Хуммельс прийняв передачу перед своїм штрафним і не помітив ривка Кополовця з центра поля. Цікаво, що взагалі змусило лівого вінгера бігти туди? Такий індивідуальний пресинг ефективний хіба що у матчах між дворовими командами. Але ж це Хуммельс – один з найперспективніших німецьких захисників! Тим не менше, якась потойбічна сила просто понесла Кополовця на оборонця, дала сили видряпати м’яча і точно пробити повз голкіпера! 2:2 – «Карпати» відігруються, неймовірно…

Подвиг Кополовця надихає. Годвін вигризає кожен м’яч, Голодюк стрибає в ноги суперникам і чисто перериває їхні атаки. «Боруссія» категорично не погоджується з таким розвитком подій – їхні атаки стають все небезпечнішими і закінчуються важкими для Тлумака ударами. Юрген Клопп випускає на поле двох поляків – Левандовскі та Блащиковскі. Перший з них міг забити, але м’яч, після його удару, трохи розминувся зі штангою. За мить до цього Шахін здорово виконав штрафний, але влучив у перекладину. Минає хвилина і знову Левандовскі у центрі уваги. Цього разу вже він влучив у перекладину, після кутового. Засмальцьоване футбольне правило! Тлумак кладе м’яча на газон і потужно виносить його вперед – Кожанов миттєво реагує, оббігає захисника і сходу пробиває. 3:2 – ну це вже просто фантастика!

Часу ще багато. «Карпати» втомилися і «Боруссія» йде на штурм Сталінграду. Захисники вже перейшли на половину поля суперника і практично не повертаються до своїх воріт. Олег Кононов розминає Гудиму і братів Баранців, але з заміною не поспішає. Очевидно, хоче дочекатися доданого часу. Може, все ж варто було б трохи освіжити гру в центрі поля, та й Зеньов вже підсів. Як би воно було – не відомо. Відомо те, що Барріос протаранив львівську оборону і вколотив м’яча просто під поперечину воріт Тлумака. 3:3 – народ стис зуби. Треба терпіти. Часу ще не так багато. Все одно «Карпати» йдуть вперед і намагаються забити – німецькі захисники розбираються з цим і закидають м’яча на лівий фланг своєї атаки. Петрівський трохи не встигає за опонентом, круглий переводиться паралельно до лінії воріт. Один за одним падають гравці з смугастій формі, нікому з них не вдається бодай на сантиметр змінити траєкторію дортмундської атаки. Барріос елегантно перекидає оборону, Гьотце грудьми садить м’яча на землю і щокою б’є у кут воріт. 28 тисяч пар очей з надією пиляють поглядом бокового арбітра. Ні, офсайду нема, гол чистий. Шок.

Не знайшлося в «Карпат» Федецького, який побіг би забивати рятівний гол. Вся команда накрила штрафний суперника – Тлумак подав з центрального кола, хтось невдало підставив руку. Все, фінальний свисток. Після хвилини мовчання стадіон починає аплодувати. Робить це щиро, відчайдушно і ефектно. Команда програла, але такі поразки коштують дорожче, аніж багато перемог. Без зайвого пафосу можна спрогнозувати, що «Карпати» будуть грати в такому ж стилі і в інших матчах…

Післяматчева прес-конференція

Олег Кононов, головний тренер «Карпат»

- Думаю, що гра видовищна і цікава була. Вважаю, що мало чим супернику поступалися. Хіба що одним забитим м’ячем. Неприємно, коли гравець отримує травму і виходить з гри на 16-ій хвилині. Заміна була, але Міша добре відіграв, гол забив. Щодо кінцівки то я вважаю, що пропустили ми два голи в першу чергу через наші помилки в центральній зоні. Будемо розбирати, як так сталося. У нас така ж ситуація з турками була, тоді я сказав Райкаарду «соррі», тепер мені таке сказали. Життя не закінчується, але дуже прикро нам. Ми будемо тримати удар і рухатися далі. Команда заграє по-новому, більш впевнено. Ми не будемо дивитися на те, хто є нашим суперником.

- Що з Батістою?

- Проблеми з коліном. Це серйозно.

- Чи допомогло вам стажування в Дортмунді?

- Це було давно. Я для себе багато відкрив як для тренера. Допомогло чи ні… «Боруссія» сильніша зараз, ніж тоді. Це я вже чітко помітив.

- Заміна на останніх хвилинах трохи не у вашому стилі була. Нападника на захисника ви не міняли раніше…

- Залишалося небагато, я бачив, що ми почали сідати в штрафному, пішли стандарти від суперника, аути, кутові. Треба був високий гравець, який добре грає головою. Раніше не думав його випускати. Не мав наміру рахунок зберегти. Але в кінці суперник почав серйозно тиснути. Зрештою, ми отримали голи не зі стандартів, не можна говорити, що Чечер слабо у гру увійшов.

- Невиразна гра в першому таймі, яскрава у другому. Що ви сказали в перерві команді?

- Я, як тренер, а не уболівальник не вважаю, що ми в першому таймі погано грали. Єдине, пропустили швидкі голи. Що я сказав? Як завжди, поговорили про другий тайм. Було таке, що ми програвали, але могли зламати хід гри на свою користь.

- Що вам сказав після матчу Юрген Клопп?

- Ми майже не говорили. Після гри він підійшов і показав, що ми таку карусель закрутили, інтрига була. Був би перекладач поруч, я б більше сказав. Ще перед грою він сказав, що на стадіоні атмосфера чудова. Я його розумію, він виграв гру на останніх секундах.

- Після такого матчу чи є у нас шанси весною зіграти у Лізі Європи?

- Після матчу, в роздягальні я сказав, що сьогоднішньою грою ви заслужили не лише аплодисменти на стадіоні, але і тих глядачів, які були перед екранами телевізора. Я сказав, що це тільки перша гра в групі. Ще буде 5 матчів. На них ми будемо налаштовуватися, як на останній бій і будемо грати лише на перемогу, не залежно де, і незалежно проти кого. В нас команда йде прямо. Ми не перед ким не прогинаємося, не здаємося, ми рухаємося вперед. Незалежно від результату, навіть якщо він буде негативним. Ми прикладемо всі сили, щоб грати весною.

- Я сидів біля німецьких журналістів, коли рахунок став 3:2 вони почали кричати: «Катастрофа», кому ми програємо?!...

- Я тут працюю два з половиною роки. Так ставитися до українського футболу, як це роблять у деяких країнах, не можна. Український футбол був сильним і буде сильним. Він розвивається, рухається, певними темпами. Скоро такі вислови припиняться. Просто нам треба висновки робити і вигравати.

Юрген Клопп, головний тренер «Боруссії»

- Учора на прес-конференції ми спілкувалися з журналістами і вони казали, що «Карпати» переможуть. Ми мали прикласти максимум зусиль, щоб їхня впевненість не матеріалізувалася. Гра «Карпат» була просто надзвичайно. Нам було важко захищати свої ворота. Ситуація змінювалася дуже часто. Наші гравці атакували, показували свою гру. Два голи в першому таймі списуємо на бездоганне виконання. Це все наші заслуги, але шкода, що ми не втримали цю перевагу. Після пропущеного голу, фанати на стадіоні трохи заспокоїлися, в них з’явилася надія. В перерві я сказав, що «Карпати» показують хорошу гру. Рахунок 2:1 небезпечний. Я зрозумів, що суперник може його зрівняти, тому попросив гравців працювати на повну потужність. А коли рахунок став 3:2 довелося вмикати максимум. Хлопці показали характер. Тому остаточний рахунок заслужений.

- А коли рахунок став 3:2 ви теж були впевнені?

- Ми не були впевнені, але я був спокійний. У нас були хороші моменти, я десь відчував, що гол – це питання часу.

- У вас не було бажання притримати результат 3:3?

- Ні. Ми приїхали за перемогою. Відповідно, нічия нас не влаштовувала. У нас було ще 5 хвилин, а цього для голу достатньо.

- Рахунок 3:4 для ваших уболівальників, які є кращими в Німеччині, – це нормально?

- Це чудесний результат. Будь-який рахунок: 4:5 чи 0:1 нас задовольнив би.

- Якби «Карпати» так грали як сьогодні, на який результат в Бундеслізі вони б розраховували?- Вони б дихали нам у спину (сміх в залі).

- Зважаючи на стажування Кононова у вас, ви помітили спільні риси в обох командах?

- Багато спільного можна знайти. Можливо, це і в чомусь пов’язано. Олег Кононов хороший тренер. В нього нема потреби у чомусь в нас вчитися. Я був дуже радий його сьогодні бачити.

- Це була найбожевільніша гра у вашій кар’єрі?

- Щодо єврокубків – мабуть, так. Сьогодні було дуже цікаво. А ще були дуже цікаві ігри проти «Шальке».

- Що скажете про Маріо Гьотце?

- Він дуже добре зіграв.

- Чи ви сподівалися на такий опір з боку «Карпат»?

- Так. Ми знали силу суперника.

- Що ви сказали тренеру «Карпат» після гри?

- Та що тут говорити? Все можна було сказати одним лише поглядом. Він мене привітав з перемогою.

- Деякі гравці проявили себе добре, інші ні. Чому так сталося?

- Я не бачив жодного гравця, який слабо зіграв. Перший гол, який ми пропустили, не можна списувати на Овомойєлу, він зробив усе, що міг. Другий – це помилка воротаря і оборонця. Таке буває. Загалом я грою задоволений.

- Коли тут грав «Галатасарай», журналісти питали Райкаарда коли він напише заяву на звільнення. Чи вас будуть критикувати за три пропущені голи?

- Не думаю. У нас добрі стосунки з пресою.

 
Форум Интернет Провайдеров Киева Украины Молдовы Белоруссии » обо всём интересном что есть в интернете и не только » Футбол, Бокс, Формула-1, Хоккей » Лига Европы. Карпаты-Львов – Боруссия(Д)-Германия 3:4 (1тур 16.09.2010г.)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

free counters
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100